BEE Hotel (2.26.0) - en to ru translation catalogue (83 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: enabled
ru: включено

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subject
ru: Тема

en: disabled
ru: отключено

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Comments
ru: Комментарии

en: On
ru: Вкл

en: unknown
ru: неизвестный

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Update
ru: Обновить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Main
ru: Основная

en: Updated
ru: Обновлено

en: Total
ru: Итого

en: Vertical
ru: Вертикально

en: days
ru: дней

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Off
ru: Выкл

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Calendar
ru: Календарь

en: Example
ru: Пример

en: Day
ru: День

en: Now
ru: Сейчас

en: Base
ru: База

en: Other
ru: Другое

en: Links:
ru: Ссылки:

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: comments
ru: комментарии

en: Number of people
ru: Число людей

en: Today
ru: Сегодня

en: NO
ru: НЕТ

en: Info
ru: Инфо

en: People
ru: Пользователи

en: Availability
ru: Доступность

en: Product
ru: Товар

en: Subtotal
ru: Предварительная сумма

en: Completed
ru: Завершено

en: Standard
ru: Стандарт

en: Orders
ru: Заказы

en: New search
ru: Новый поиск

en: Search Result
ru: Результат поиска

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: Person
ru: Личность

en: Billing information
ru: Информация об оплате

en: Configuration saved
ru: Настройки сохранены

en: copy
ru: копировать

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Tips
ru: Советы

en: In progress
ru: Процесс идет

en: Tip
ru: Примечание

en: UI Settings
ru: Настройки интерфейса

en: Test configuration
ru: Тест конфигурации

en: Tomorrow
ru: Завтра

en: Date and time
ru: Дата и время

en: Attachments:
ru: Вложения:

en: Reminder
ru: Напоминание

en: Customer Information
ru: Информация о заказчике

en: Night
ru: Ночь

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Shipping information
ru: Информация о доставке

en: Order activity
ru: Активность заказа
