BEE Hotel (2.26.0) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Subject
si: කාරණය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: Day
si: දවස

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
