BEE Hotel (2.26.0) - en to th translation catalogue (44 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Off
th: ปิด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Day
th: วัน

en: Now
th: เดี๋ยวนี้

en: Other
th: อื่นๆ

en: Info
th: ข้อมูล

en: People
th: บุคคล

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: Person
th: บุคคล

en: Billing information
th: ข้อมูลใบเสร็จ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Date and time
th: วันที่และเวลา

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
