BEE Hotel (2.8.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Day
fr: Jour

en: Counter
fr: Compteur

en: Legend
fr: Légende

en: Check availability
fr: Vérifier la disponiblité

en: Current week
fr: Semaine en cours

en: Current month
fr: Mois en cours
