BEE Hotel (2.8.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Day
ru: День

en: Counter
ru: Счётчик

en: Legend
ru: Легенда

en: Check availability
ru: Проверить доступность

en: Night
ru: Ночь
