BEE Hotel (2.8.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Day
sv: Dag

en: Counter
sv: Räknare

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Check availability
sv: Kontrollera tillgänglighet

en: Current week
sv: Denna vecka
