BEE Hotel (2.8.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Day
uk: День

en: Counter
uk: Лічильник

en: Legend
uk: Легенда

en: Check availability
uk: Перевірити доступність

en: Night
uk: Ніч
