BEE Hotel (2.8.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Day
tr: Gün

en: Counter
tr: Sayaç

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)

en: Night
tr: Gece
