Behat UI (4.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Settings
he: הגדרות

en: Add
he: הוספה

en: Status:
he: סטטוס:

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: Feature
he: תכונה

en: Download updated feature
he: הורד תכונה מעודכנת
