Behat UI (4.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Up
az: Yuxarı

en: Steps
az: Addımlar

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı: hər düymə ən çox 255 simvol uzunluğunda sətir olmalıdır.
