Belgrade (2.0.3) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Montserrat
hy: Մոնսերատ

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը
