Belgrade (3.0.1) - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Normal
lt: Normalus

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Black
lt: Juoda

en: Account
lt: Paskyra

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Regions
lt: Regionai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Compact
lt: Glaustai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Narrow
lt: Siauras

en: There are no shipping rates available for this address.
lt: Šiam adresui nėra galimų pristatymo mokesčių.
