Belgrade (3.0.0) - en to gl translation catalogue (83 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Menu
gl: Menú

en: Layout
gl: Disposición

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Colors
gl: Cores

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Close
gl: Pechar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Product
gl: Produto

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Black
gl: Negro

en: Account
gl: Conta

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Compact
gl: Compacto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.

en: Dark
gl: Escuro

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Narrow
gl: Estreito
