Belgrade (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు
