Belle (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Table
az: Cədvəl

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
