Belle (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Images
lt: Vaizdai

en: Search
lt: Paieška

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Table
lt: Lentelė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Purple
lt: Violetinė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
