Bene (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: On
ur: آن

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Core
ur: کور

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: Blocks
ur: بلاکس

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
