Bene (8.x-2.02) - en to lt translation catalogue (81 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Email
lt: El. paštas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Other
lt: Kiti

en: User login
lt: Nariams

en: External
lt: Išorinis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: author
lt: autorius

en: Caption
lt: Antraštė

en: Style
lt: Stilius

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: There are no custom blocks available.
lt: Nėra savitų blokų.
