Bene (8.x-2.04) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Tools
gu: સાધનો

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
