Bene (8.x-2.05) - en to tr translation catalogue (106 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Help
tr: Yardım

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Core
tr: Çekirdek

en: Event
tr: Olay

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Text
tr: Metin

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Search Keywords
tr: Arama Anahtar Kelimeleri

en: Attachment
tr: Ek

en: Email
tr: E-posta

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Block
tr: Blok

en: Add block
tr: Blok ekle

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Location
tr: Konum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Medium
tr: Orta

en: Media
tr: Medya

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Other
tr: Diğer

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: External
tr: Harici

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Tools
tr: Araçlar

en: Add a new block
tr: Yeni bir blok ekle

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: Link label
tr: Link etiketi

en: author
tr: yazar

en: Caption
tr: Başlık

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Glossary
tr: Sözlükçe

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Apply
tr: Uygula

en: Block description
tr: Blok açıklaması

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Block type
tr: Blok tipi

en: Embed
tr: Göm

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Display the view as a block.
tr: Görünümü bir blok olarak göster.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: All content
tr: Tüm içerikler

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Site branding
tr: Site markası

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: Default long date
tr: Varsayılan uzun tarih

en: Default medium date
tr: Varsayılan orta tarih

en: Default short date
tr: Varsayılan kısa tarih

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: Links related to the active user account
tr: Etkin kullanıcı hesabı ile ilişkili bağlantılar

en: Site information links
tr: Site bilgileri bağlantıları

en: Site section links
tr: Site bölümleri bağlantıları

en: User tool links, often added by modules
tr: Sıklıkla modüller tarafından eklenen kullanıcı araçları bağlantıları

en: Find and manage custom blocks.
tr: Özel blokları bulun ve yönetin.

en: All content, by letter.
tr: Harfe göre tüm içerikler.

en: There are no custom blocks available.
tr: Kullanılabilecek bir özel blok bulunamadı.

en: End date value
tr: Bitiş tarihi değeri

en: Create and store date ranges.
tr: Tarih aralıkları oluşturun ve depolayın.
