Better Emails (2.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Emails
it: E-mail

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità
