Better Emails (8.x-0.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas
