Better Emails (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر
