Better Emails (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: Custom
ne: मनचाहिदो
