Better Exposed Filters (6.0.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Hidden
am: ድብቅ
