Better Exposed Filters (6.0.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Links
fa: پیوندها

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Normal
fa: عادی

en: Filters
fa: فیلترها

en: Hidden
fa: پنهان

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Input required
fa: نیازمند ورودی است
