Better Exposed Filters (6.0.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Custom
he: מותאם

en: Normal
he: נורמלי

en: Filters
he: מסננים

en: Hidden
he: מוסתר

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Input required
he: קלט נדרש
