Better Exposed Filters (6.0.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Links
hr: Poveznice

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Normal
hr: Normalno

en: Filters
hr: Prečistači

en: Hidden
hr: Skriveno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
