Better Exposed Filters (6.0.2) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Links
pl: Odnośniki

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Custom
pl: Własne

en: Normal
pl: Zwykły

en: Select None
pl: Żadne

en: Filters
pl: Filtry

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: About
pl: O stronie

en: Radio Buttons
pl: Przyciski wyboru

en: Step
pl: Krok

en: Select All
pl: Wszystkie

en: Hide submit button
pl: Ukryj przycisk wysyłania

en: Uses
pl: Używa

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Input required
pl: Wymagane pole
