Better Exposed Filters (6.0.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Filters
sl: Filtri

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
