Better Exposed Filters (6.0.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Links
id: Tautan-tautan

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Custom
id: Tersuai

en: Filters
id: Filter

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Input required
id: Perlu masukan
