Better Exposed Filters (6.0.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Default
af: Verstek

en: Normal
af: Normaal
