Better Exposed Filters (6.0.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Maximum
ast: Máximu

en: Filters
ast: Filtros

en: Hidden
ast: Anubríu
