Better Exposed Filters (6.0.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Normal
bs: Normalno

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Filters
bs: Filteri

en: Hidden
bs: Sakriven
