Better Exposed Filters (6.0.4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Custom
eo: Propra

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Filters
eo: Filtroj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Minimum
eo: Minimumo
