Better Exposed Filters (6.0.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Uses
hy: Օգտագործում
