Better Exposed Filters (6.0.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filters
is: Síur

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um
