Better Exposed Filters (6.0.4) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Links
it: Collegamenti

en: None
it: Nessuno

en: Number
it: Numero

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Custom
it: Personalizzato

en: Normal
it: Normale

en: Maximum
it: Massimo

en: Filters
it: Filtri

en: Hidden
it: Nascosto

en: Minimum
it: Minimo

en: About
it: Informazioni

en: Step
it: Passo

en: Hide submit button
it: Nascondi il tasto di invio

en: Uses
it: Usa

en: Input required
it: Inserimento richiesto
