Better Exposed Filters (6.0.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Minimum
ka: მინიმუმი
