Better Exposed Filters (6.0.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filters
kk: Фильтерлері
