Better Exposed Filters (6.0.4) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Normal
lv: Normāls

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Filters
lv: Filtri

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Max
lv: Maks.

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par

en: Radio Buttons
lv: Radio pogas

en: Uses
lv: Lieto
