Better Exposed Filters (6.0.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Normal
mr: साधारण

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान

en: Min
mr: किमान
