Better Exposed Filters (6.0.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filters
nn: Filter

en: Hidden
nn: Skjult
