Better Exposed Filters (6.0.4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Hidden
ps: پټ

en: About
ps: په اړه
