Better Exposed Filters (6.0.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Number
sr: Број

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Minimum
sr: Минимално
