Better Exposed Filters (6.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
