Better Exposed Filters (6.0.5) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Maximum
et: Maksimum

en: Filters
et: Filtrid

en: Hidden
et: Peidetud

en: Max
et: Maksimaalne

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Min
et: Minimaalne

en: Input required
et: Täitmine nõutud
