Better Exposed Filters (6.0.5) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Normal
eu: Arrunta

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
