Better Exposed Filters (6.0.5) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Hidden
jv: Umpetan

en: About
jv: Ngenani
