Better Exposed Filters (6.0.5) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Normal
lt: Normalus

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: About
lt: Apie

en: Step
lt: Žingsnis

en: Uses
lt: Naudoja
